Kingston USB 3.2 Flash Drive DataTraveler micro 256 GB, USB 3.2, Silver
- TootjadKingston
- Mudel: DTMC3G2/256GB
- Saadavus: 5
-
59€
Kingston USB 3.2 Flash Drive DataTraveler micro 256 GB, USB 3.2, Silver
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 35.00 mm |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 7.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 16.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liidese tüüp | USB 3.2 |
| Maht | 256 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Metal |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | USB 3.2 Flash Drive |
| Producer product name | DataTraveler micro |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Silver |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: kingston usb 32 flash drive datatraveler micro 256 gb, usb 32, silver, dtmc3g2256gb, kingston, usb malupulgad



